לידת האדם

בריאת מציאות

sprout_edited.jpg

כל עולם הפריון והיילודה חי בתוכי שנים ארוכות. כל פעם מזווית אחרת, בהתחלה כחלק מהמקצוע שלי, עבדתי בחברת הייטק רפואית. התעסקנו שם בכל מה שקשור לפריון, הריון ולידה. הסתובבתי המון במחלקות נשים, וצפיתי באין ספור תמונות של עוברים. לאחר מכן הפכתי לאב בעצמי. והיום יש לי חיבור מאוד עמוק לנושא הזה מהצד הרוחני שלו, הקסם הזה מרתק אותי.

אחת האמונות הנפוצות היא, שיש נשמה שרוצה להתגלגל ולהוולד בתור אדם. הנשמה הזו כלכך גבוהה וכלכך מדוייקת שהתפילה שלה ועצם היותה, גורמת לבריאת מציאות בעולם הפיזי שלנו שבו אנחנו חיים. הכוח של אותה נשמה, הוא זה שמחבר בין בני הזוג. מצמיד אותם אחד לשני בחוזה רוחני, ומגיע ונולד. אני מאמין שהנשמות היום כל-כך עוצמתיות, שהן יוצרות מציאויות מורכבות ומהממות שלא יכלנו לחשוב עליהן כאן. החל מהפשטות של גבר ואישה נפגשים, מתחתנים, מביאים ילד לעולם ועד לאישה שלוקחת תרומת זרע תרומת ביצית, נכנסת להריון ונותנת לנשמה ביטוי על פני האדמה.

האינדיאנים מאמינים שכל תינוק אחראי על המזל שלו, הוא מביא איתו את כל מה שהוא צריך כדי להתקיים. כמו שמאמינים שלכל עץ יש את התפילה שלו למים והגשם יורד לפי תפילותיו של כל עץ ועץ.

הבריאה לקחה אליה אדמה, מים ואש חיברה אותם ביחד ונשפה כך נוצר האדם הראשון. בואו נכין ביחד את האדמה, נגדיל את האש שקשורה למיניות ופריון, נחזק את המים שנותנים חיים ביחד עם תפילה של מילים טובה. לבריאת מציאות מייטיבה.